MODERNĀ RENESANSE                     
IX starptautisks tērpu konkurss 
uz festivāla-karnevala "Maija grāfa svētki"skatuves

VECRīGA, RĀTSLAUKUMS

23 МАЯ 2020

Tradicionāli Maija Grāfa svētku ietvaros uz skatuves notiek krāšņš tērpu konkurss, kur pašdarinātus tērpus novērtē žūrija un skatītāji. Konkursā var piedalīties gan pasaku varoņu tēli, gan vēsturiski dažādu laikmetu un kultūru tēli.

Dalība konkursā "Modernā Renesanse"- ši ir iespēja katram pielit pie lietas visu savu iedvesmu, fantāziju un talantu, parādīt  sevi pašu radītajā unikālajā tēlā, saņemt balvas, neskaitāmus komplimentus, žūrijas un skatītāju atzinību. 

Dalības maksa konkursā tiek iekasēta, lai segtu konkursa organizēšanas izdevumus, kā arī nodrošināt bezmaksas dalību unēdināšanu festivālā bērniem no 3 Latvijas bērnu namiem. 

Reģistrējoties konkursam, dalībnieks apliecina, ka pieņem konkursa noteikumus un apņemas tos izpildīt. Iesakām rūpigi iepazīties ar konkursa noteikumiem pirm reģistrācijas.


konkursa noteikumi

dalības noteikumi

Konkursā var piedalīties jebkurš pasākuma apm eklētajs, kurš savlaicigi ir iesniedzis pieteikumu un saņēmis reģistrācijas apliecinājumu noteiktajā nominācijā. 

Dalībnieks var iesniegt pieteikumu dalībai tikai 1 nominācijā. Dalibnieks sagatavo un iesniedz īsu sava tēla aprakstu (līdz 350 zīmēm) un savu sklatuves priekšnesumu (līdz 2 min).

Konkursantus vērtē profesionāla žūrija. Vērtēšana notiek pēc 10 punktu sistēmas

Tiek vērtēts:

  • tērpa tehniskais izpildījums
  • atbilstība nominācijas tematikai/ vēsturiskā tēla nominācijai - atbilstība konkrētai vēsturiskai personāžai 
  • dalībnieka skatuves priekšnesums

Papildus punkti tiek piešķirti::

- par dalību festivāla dalībnieku gājienā  (2 punkti)

- par dalību kopīgajā dejā festivāla laikā  (1 punkts)

konkursa nominācijas

1. Labākais bērnu karnevāla tērps. Vecuma kategorija no 1 līdz 14 gadiem.

Dalība: par brīvu

2. Labākais fantāzijas tērps

Pasaku, filmu, grāmatu, anime multfilmu personāžas, maskarāda tērpi 

Nominācija paredzēta gan vīriešu, gan sieviešu tēliem. Ir iespēja pāra vai ģimenes tēla izveidei (tiek vērtēts kā koptēls). Nav vecuma ierobežojuma.

Dalības maksa: 10 EUR par personu

3. Modernās Renesanses eklektika

Harmonisks vēsturisku un modernu elementu apvienojums vienā tēlā. Nominācija paredzēta gan vīriešu, gan sieviešu tēliem. Ir iespēja pāra vai ģimenes tēla izveidei (tiek vērtēts kā koptēls). Nav vecuma ierobežojuma..

Dalības maksa: 10 EUR par personu

4. Vēsturiska tērpa stilizācija

Atbilstība konkrētam vēsturiskam tēlam no XII līdz XIX g.s. Nominācija paredzēta gan vīriešu, gan sieviešu tēliem. Ir iespēja pāra vai ģimenes tēla izveidei (tiek vērtēts kā koptēls). Nav vecuma ierobežojuma.. 

Dalības maksa: 10 EUR par personu

Online reģistrācija tike pieņemta līdz 16.05.2020 23:59.

Reģistrācija uz vietas 23.05.2020 līdz 14:00 - dalības maksa 30 EUR par personu. Administrācija patur tiesības nereģistrēt dalībnieku festivāla dienā. 

DALĪBAS KĀRTĪBA

1. Nosūtīt pieteikumu

2. Saņemt reģistrācijas apstiprinājumu uz epastu

3. Iemaksāt dalības maksu.

4. Konkursa dienā no 11:00 līdz 14:00 saņemt festivāla INFO-centrā dalības kartiņu ar numuru. Dalībnieki bez dalības kartiņas konkursā nepiedalās un dalības maksa netiek atmaksāta. 

Konkursa sākums uz skatuves 15:00. Sekojiet informācijai festivāla programmā. ja rodas jautājumi saistībā ar konkursu, jums atbildēs konkursa koordinātori, epasts:   maygraf@inbox.lv


pieteikties konkursam

MŪSU UZVARĒTĀJI

TĒRPU KONKURSA "MODERNĀ RENESANSE" UZVARĒTĀJI DAŽĀDĀS NOMINĀCIJĀS (2012 - 2019)

 .